за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Crater Impact
Nike Crater Impact
Nike Crater Impact
Nike Crater Impact
Nike Crater Impact
Nike Crater Impact
Nike Crater Impact
Nike Crater Impact
Nike Crater Impact
Nike Crater Impact
Код на производ: DB3552-001
Nike

Nike Crater Impact

Код на производ: DB3552-001
Nike Crater Impact се детски патики со лесен и разновиден дизајн кој ќе го надополни секој аутфит. Кратерската пена е револуционерна во удобноста, изработена е од рециклирани материјали кои не ја намалуваат флексибилноста и удобната потпора за детските стапала. Горниот дел е издржлив и лесно се прилагодува на секое движење, а е направен од рециклирани влакна. Гумата на ѓонот се состои од 15% Nike Grind материјал добиен од фабрички отпад собрани во текот на производниот процес. Спецификација: Детски патики за мали деца - lifestyle Плиток профил/тантели Горен дел од рециклирани материјали Рециклирана гума Nike Grind Гумен ѓон.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Crater Impact се детски патики со лесен и разновиден дизајн кој ќе го надополни секој аутфит. Кратерската пена е револуционерна во удобноста, изработена е од рециклирани материјали кои не ја намалуваат флексибилноста и удобната потпора за детските стапала. Горниот дел е издржлив и лесно се прилагодува на секое движење, а е направен од рециклирани влакна. Гумата на ѓонот се состои од 15% Nike Grind материјал добиен од фабрички отпад собрани во текот на производниот процес.
Спецификација:

 • Детски патики за мали деца - lifestyle
 • Плиток профил/тантели
 • Горен дел од рециклирани материјали
 • Рециклирана гума Nike Grind
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9110-034
  5.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DV1857-100
  5.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DH9389-004
  4.263 ДЕН
  Заштеда 30%
  6.090 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Crater Impact
  Патики
  Nike Crater Impact