за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
Код на производ: DJ5635-146

Zoom Mercurial Vapor 15 Academy

Код на производ: DJ5635-146
Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy се машки патики за фудбал за уживање во играта на најважната споредна работа во светот. Покрај тоа што обезбедуваат експлозивност и брзина на теренот, тие комбинираат супериорен дизајн и функционалност. За прв пат во нашата историја, Nike разви целосно нова единица Air Zoom специфична за фудбалот, чии влакна се компресираат за да обезбедат одлично амортизирање пред да се вратат во нивната првобитна положба. Се наоѓа во ѓонот и обезбедува дополнително ниво на еластичност што ви помага да се движите побрзо. Во горниот дел има NikeSkin, мек и флексибилен мрежест материјал, кој е меѓусебно поврзан со тенок слој. Тоа помага да се контролира топката и навистина ви дава чувство дека играте бос. Редизајнираниот дизајн го подобрува вклопувањето, така што подобро го симулира стапалото. Облечете ги овие функционални Nike патики и дајте го својот максимален придонес во победата на вашиот тим. Спецификација: Машки патики за фудбал Врвки Плиток профил Нова единица Air Zoom Лого на Nike NikeSkin.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Zoom Mercurial Vapor 15 Academy се машки патики за фудбал за уживање во играта на најважната споредна работа во светот. Покрај тоа што обезбедуваат експлозивност и брзина на теренот, тие комбинираат супериорен дизајн и функционалност. За прв пат во нашата историја, Nike разви целосно нова единица Air Zoom специфична за фудбалот, чии влакна се компресираат за да обезбедат одлично амортизирање пред да се вратат во нивната првобитна положба. Се наоѓа во ѓонот и обезбедува дополнително ниво на еластичност што ви помага да се движите побрзо. Во горниот дел има NikeSkin, мек и флексибилен мрежест материјал, кој е меѓусебно поврзан со тенок слој. Тоа помага да се контролира топката и навистина ви дава чувство дека играте бос. Редизајнираниот дизајн го подобрува вклопувањето, така што подобро го симулира стапалото. Облечете ги овие функционални Nike патики и дајте го својот максимален придонес во победата на вашиот тим.
Спецификација:

 • Машки патики за фудбал
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Нова единица Air Zoom
 • Лого на Nike
 • NikeSkin

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Боја Бела
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 695484-003
  8.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Zoom Mercurial Vapor 15 Academy
  Патики
  Zoom Mercurial Vapor 15 Academy