за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
adidas STRUTTER
Код на производ: HQ1828
adidas

adidas STRUTTER

Код на производ: HQ1828
Код на производителот: GTI69
adidas STRUTTER се машки патики опремени да ви овозможат удобност во текот на активниот ден. Овие патики имаат густ дизајн што ве одржува удобно во текот на денот. Мазниот кожен горен дел е детален со шлицови, набори и препознатливи три ленти. Тие се потпираат на лиен среден ѓон и ѓон кој совршено се прилепува на површината. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Кожен горен дел Текстилна облога Adibouncy лесна EVA влошка 25% од компонентите во горниот дел се направени од најмалку 50% рециклиран материјал Гумен ѓон.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas STRUTTER се машки патики опремени да ви овозможат удобност во текот на активниот ден. Овие патики имаат густ дизајн што ве одржува удобно во текот на денот. Мазниот кожен горен дел е детален со шлицови, набори и препознатливи три ленти. Тие се потпираат на лиен среден ѓон и ѓон кој совршено се прилепува на површината.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Текстилна облога
 • Adibouncy лесна EVA влошка
 • 25% од компонентите во горниот дел се направени од најмалку 50% рециклиран материјал
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Lifestyle
  Боја Црна

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Slobodan
  Slobodan
  04.06.2023. 16:09
  Top

  Слични производи

  adidas STRUTTER
  Патики
  adidas STRUTTER