за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
adidas QUESTAR
Код на производ: HP2433
adidas

adidas QUESTAR

Код на производ: HP2433
Код на производителот: LWO14
Секој ден е добар ден за трчање кога ги врзувате машките патики за трчање adidas QUESTAR. Вградениот отвор на патиката ви дава цврсто и сигурно вклопување, додека вградените перничиња под нозете овозможуваат подобрена флексибилност. Гумениот ѓон со целосна должина нуди одлична влечна сила. Машките патики за трчање adidas Questar се направени од рециклиран материјал со високи перформанси Primegreen. Врзете ги врвките и започнете нова авантура. Спецификација: Машки патики Врвки Плиток профил Гумен ѓон Текстилен горен дел.
5.088 ДЕН
3.561 ДЕН
3.561 ДЕН
Заштеда: 1.527 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 8 42 26.5
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Секој ден е добар ден за трчање кога ги врзувате машките патики за трчање adidas QUESTAR. Вградениот отвор на патиката ви дава цврсто и сигурно вклопување, додека вградените перничиња под нозете овозможуваат подобрена флексибилност. Гумениот ѓон со целосна должина нуди одлична влечна сила. Машките патики за трчање adidas Questar се направени од рециклиран материјал со високи перформанси Primegreen. Врзете ги врвките и започнете нова авантура.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Врвки
 • Плиток профил
 • Гумен ѓон
 • Текстилен горен дел

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Трчање
  Боја Црна
  Колекција Performance
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IG3336
  Цена 6.390 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.988 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas QUESTAR
  Патики
  adidas QUESTAR