за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
adidas 4DFWD 2
Код на производ: HP7649
adidas

adidas 4DFWD 2

Код на производ: HP7649
Код на производителот: LIZ46
Женските патики за трчање adidas 4DFWD 2 се наменети за почетници и за оние кои имаат толку голема километража зад себе што го заборавиле својот број. Дизајнот на решетката на ѓонот се витка со секој чекор, намалувајќи ја силата на сопирање и туркајќи ве напред. Горниот дел на PRIMEKNIT го прегрнува стапалото со флексибилно вклопување што ги подобрува вашите перформанси. Крајниот резултат е удобно трчање, без разлика дали ја започнувате патеката на тротоар, патека или гумена површина. Спецификација: Женски патики за трчање Плиток профил Врвки Текстилен горен дел PRIMEKNIT.
13.688 ДЕН
8.212 ДЕН
8.212 ДЕН
Заштеда: 5.476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22
 • 4- 37 1/3 23
 • 5 38 23.5
 • 5- 38 2/3 24
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските патики за трчање adidas 4DFWD 2 се наменети за почетници и за оние кои имаат толку голема километража зад себе што го заборавиле својот број. Дизајнот на решетката на ѓонот се витка со секој чекор, намалувајќи ја силата на сопирање и туркајќи ве напред. Горниот дел на PRIMEKNIT го прегрнува стапалото со флексибилно вклопување што ги подобрува вашите перформанси. Крајниот резултат е удобно трчање, без разлика дали ја започнувате патеката на тротоар, патека или гумена површина.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Текстилен горен дел PRIMEKNIT

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд adidas
  Намена Трчање
  Боја Црна
  Колекција Performance
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas 4DFWD 2
  Патики
  adidas 4DFWD 2