за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Puma Caven
Puma Caven
Puma Caven
Puma Caven
Puma Caven
Puma Caven
Puma Caven
Puma Caven
Puma Caven
Puma Caven
Код на производ: 380810-01
Puma

Puma Caven

Код на производ: 380810-01
Puma CAVEN се удобни машки патики, кои се наменети за секојдневно носење. Храбриот ретро стил сега добива модерна интерпретација и привлекува внимание. Дизајнот на овие патики е инспириран од моделите на кошаркарски патики од 80-тите години на минатиот век. Издржливиот горен дел е изработен од синтетичка кожа и го наследува духот на традицијата од генерациите на патики Puma. SoftFoam пената обезбедува посебно чувство на удобност. Puma создава спортски стил кој никого не остава рамнодушен. Спецификација: Машки патики Горен дел: синтетика, кожа Гумен ѓон SoftFoam пена Врвки.
4.090 ДЕН
4.090 ДЕН
2.863 ДЕН
Заштеда: 1.227 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 42.5 42.5 27.5
 • 43 43 28
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Puma CAVEN се удобни машки патики, кои се наменети за секојдневно носење. Храбриот ретро стил сега добива модерна интерпретација и привлекува внимание. Дизајнот на овие патики е инспириран од моделите на кошаркарски патики од 80-тите години на минатиот век. Издржливиот горен дел е изработен од синтетичка кожа и го наследува духот на традицијата од генерациите на патики Puma. SoftFoam пената обезбедува посебно чувство на удобност. Puma создава спортски стил кој никого не остава рамнодушен.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Горен дел: синтетика, кожа
 • Гумен ѓон
 • SoftFoam пена
 • Врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Возраст За возрасни
  Бренд Puma
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачPuma AG. Add: Puma way 1. 91074 Herzogenaurach, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 392719-03
  6.952 ДЕН
  Заштеда 20%
  8.690 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 391932-01
  6.153 ДЕН
  Заштеда 30%
  8.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 390776-01
  5.733 ДЕН
  Заштеда 30%
  8.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Puma Caven
  Патики
  Puma Caven