за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
adidas Predator Accuracy.4 TURF
Код на производ: GW7085
adidas

adidas Predator Accuracy.4 TURF

Код на производ: GW7085
Код на производителот: LTC89
Дозволете секој ваш удар да биде совршен во аdidas PREDATOR CCURACY.4 TURF удобни детски фудбалски патики. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, цели совршено со тренерите за аdidas PREDATOR ACCURACY. Дизајнирани да ви дадат максимална удобност, овие детски тренерки на adidas имаат мек синтетички горен дел со суптилен, врежан финиш. Се потпира на гумен ѓон со жлебови кои ќе ве направат газда на теренот со вештачка трева. Спецификација: Фудбалски патики за деца Наменет за играње на терени со вештачка трева Врвки Синтетички горен дел Гумен ѓон со жлебови за вештачка трева.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

3.188 ДЕН
3.188 ДЕН
1.912 ДЕН
Заштеда: 1.276 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.5
 • 4 36 2/3 23
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Дозволете секој ваш удар да биде совршен во аdidas PREDATOR CCURACY.4 TURF удобни детски фудбалски патики. Контрола + точност = доверба. Кога целта ви е на повидок, цели совршено со тренерите за аdidas PREDATOR ACCURACY. Дизајнирани да ви дадат максимална удобност, овие детски тренерки на adidas имаат мек синтетички горен дел со суптилен, врежан финиш. Се потпира на гумен ѓон со жлебови кои ќе ве направат газда на теренот со вештачка трева. Спецификација:

 • Фудбалски патики за деца
 • Наменет за играње на терени со вештачка трева
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • Гумен ѓон со жлебови за вештачка трева

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд adidas
  Намена Фудбал
  Боја Црна
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Predator Accuracy.4 TURF
  Патики
  adidas Predator Accuracy.4 TURF