за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
STRUTTER
STRUTTER
STRUTTER
STRUTTER
STRUTTER
STRUTTER
STRUTTER
STRUTTER
STRUTTER
STRUTTER
Код на производ: FY8492

STRUTTER

Код на производ: FY8492
Код на производителот: GTI77
adidas STRUTTER се патики кои ќе ви овозможат удобност во текот на активниот ден. Овие патики се дизајнирани да ви овозможат да уживате во целосна удобност во текот на денот што го поминувате на нозе. Мазниот кожен горен дел има исечоци, прекривки и препознатливи три ленти, а се наоѓа на горниот дел од обликуван среден ѓон и гумен надворешен ѓон зафатен. Спецификација: Унисекс патики Плиток профил Врвки Кожен горен дел Текстилна облога Adibouncy лесна EVA влошка Гумен ѓон 25% од компонентите што се користат за горниот дел се направени од минимум 50% рециклирана содржина.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

adidas STRUTTER се патики кои ќе ви овозможат удобност во текот на активниот ден. Овие патики се дизајнирани да ви овозможат да уживате во целосна удобност во текот на денот што го поминувате на нозе. Мазниот кожен горен дел има исечоци, прекривки и препознатливи три ленти, а се наоѓа на горниот дел од обликуван среден ѓон и гумен надворешен ѓон зафатен. Спецификација:

 • Унисекс патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Кожен горен дел
 • Текстилна облога
 • Adibouncy лесна EVA влошка
 • Гумен ѓон
 • 25% од компонентите што се користат за горниот дел се направени од минимум 50% рециклирана содржина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A7Q5LBAZ
  2.373 ДЕН
  Заштеда 30%
  3.390 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики VN0A7Q5ELV0
  5.512 ДЕН
  Заштеда 20%
  6.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  STRUTTER
  Патики
  STRUTTER