за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max SYSTM
Код на производ: DM9537-101
Nike

Nike Air Max SYSTM

Код на производ: DM9537-101
Машките lifestyle патики Nike Air Max SYSTM враќаат се што сакате во атмосферата од 80-тите. Докажаното видливо амортизирање Air Max е комбинирано со стилски горен дел. Мешавината на материјали обезбедува дишливост, а Max Air перницата ја зголемува удобноста. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого на Nike што јасно говори за вашата љубов кон брендот. Иако првично беа дизајнирани како патики за трчање, сега можете да шетате по градските улици со нив со гордост и самодоверба. Со овие патики, добивате естетика на наследство со модерно чувство. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење. Спецификација: Машки lifestyle патики Плиток профил Врвки Горен дел од мешавина на материјали Единица Air Max Лого на Nike Гумен ѓон.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Машките lifestyle патики Nike Air Max SYSTM враќаат се што сакате во атмосферата од 80-тите. Докажаното видливо амортизирање Air Max е комбинирано со стилски горен дел. Мешавината на материјали обезбедува дишливост, а Max Air перницата ја зголемува удобноста. Патиките имаат плиток профил со класични врвки и лого на Nike што јасно говори за вашата љубов кон брендот. Иако првично беа дизајнирани како патики за трчање, сега можете да шетате по градските улици со нив со гордост и самодоверба. Со овие патики, добивате естетика на наследство со модерно чувство. Гумениот ѓон обезбедува одлично држење.
Спецификација:

 • Машки lifestyle патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Горен дел од мешавина на материјали
 • Единица Air Max
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FB9657-200
  9.801 ДЕН
  Заштеда 10%
  10.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FQ6015-200
  5.261 ДЕН
  Заштеда 15%
  6.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max SYSTM
  Патики
  Nike Air Max SYSTM