за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Under Armour Hovr™ Flux Movment
Код на производ: 3025354-100
Under Armour

Under Armour Hovr™ Flux Movment

Код на производ: 3025354-100
Under Armour HOVR™ Flux MOVMENT Sportstyle се машки патики кои се исклучително лесни и совршено удобни. Вградивме „тон“ удобно амортизирање во овие патики за да можете да го поминете целиот ден на нозе без воопшто да забележите. Амортизацијата UA HOVR™ што апсорбира удари го амортизира шокот, враќа енергија и го придвижува вашето стапало напред. Нивниот горен дел е направен од синтетички прекривки за дишење за дополнителна поддршка и издржливост онаму каде што ви е најпотребно. Надворешното засилување на петицата ви дава поддршка. Влошката од 3D пена обезбедува врвно амортизирање и поддршка, додека надворешниот ѓон од целосно гума има уникатна текстура за подобро држење и издржливост. Спецификација: Машки патики Плиток профил Врвки Синтетички горен дел Влошка од 3D пена UA HOVR™ амортизирање Зајакнување во пределот на петицата Гумен ѓон.
Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Under Armour HOVR™ Flux MOVMENT Sportstyle се машки патики кои се исклучително лесни и совршено удобни. Вградивме „тон“ удобно амортизирање во овие патики за да можете да го поминете целиот ден на нозе без воопшто да забележите. Амортизацијата UA HOVR™ што апсорбира удари го амортизира шокот, враќа енергија и го придвижува вашето стапало напред. Нивниот горен дел е направен од синтетички прекривки за дишење за дополнителна поддршка и издржливост онаму каде што ви е најпотребно. Надворешното засилување на петицата ви дава поддршка. Влошката од 3D пена обезбедува врвно амортизирање и поддршка, додека надворешниот ѓон од целосно гума има уникатна текстура за подобро држење и издржливост.
Спецификација:

 • Машки патики
 • Плиток профил
 • Врвки
 • Синтетички горен дел
 • Влошка од 3D пена
 • UA HOVR™ амортизирање
 • Зајакнување во пределот на петицата
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд Under Armour
  Возраст За возрасни
  Во моментов нема коментари
  Under Armour Hovr™ Flux Movment
  Патики
  Under Armour Hovr™ Flux Movment