за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max INTRLK Lite
Nike Air Max INTRLK Lite
Nike Air Max INTRLK Lite
Nike Air Max INTRLK Lite
Nike Air Max INTRLK Lite
Nike Air Max INTRLK Lite
Nike Air Max INTRLK Lite
Nike Air Max INTRLK Lite
Nike Air Max INTRLK Lite
Nike Air Max INTRLK Lite
Код на производ: DX3705-001
Nike

Nike Air Max INTRLK Lite

Код на производ: DX3705-001
Женските патики Nike Air Max Intrlk Lite за секој ден се наменети за љубителите на линијата Air Max. Мора да ја почувствувате сензацијата за да бидете сензација. Револуционерното наследство носи иновации во производството и дизајнот. Единицата Air обезбедува уште поголема удобност и вашето одење изгледа како на облаци, а ефектот на уморни стапала е целосно елиминиран. Лесниот и издржлив текстил со мрежести акценти е отпорен на триење и кинење, така што ова не е парче за една сезона. Можете да стилизирате патики на различни начини кои не се ограничени само на спортски парчиња облека. Средниот ѓон од пена обезбедува одлично амортизирање, а јазичињата на петата и јазикот го олеснуваат облекувањето и соблекувањето. Спецификација: Женски lifestyle патики Единица за воздух Air Max Текстилен горен дел со мрежести акценти Плиток профил Јазици за јазикот и петите Лого на Nike Гумен ѓон.

Без разлика дали сте во теретана, на патека или едноставно уживате во опуштен, спортски стил, новата колекција ви носи совршен баланс на удобност и функционалност. Од обувки до облека и опрема, најновите модели се дизајнирани со фокус на квалитетни материјали, енергични бои и детали, за да ви дадат чувство на удобност и најдобри перформанси во секоја прилика.

6.590 ДЕН
6.590 ДЕН
4.943 ДЕН
Заштеда: 1.647 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9.5 41 26.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женските патики Nike Air Max Intrlk Lite за секој ден се наменети за љубителите на линијата Air Max. Мора да ја почувствувате сензацијата за да бидете сензација. Револуционерното наследство носи иновации во производството и дизајнот. Единицата Air обезбедува уште поголема удобност и вашето одење изгледа како на облаци, а ефектот на уморни стапала е целосно елиминиран. Лесниот и издржлив текстил со мрежести акценти е отпорен на триење и кинење, така што ова не е парче за една сезона. Можете да стилизирате патики на различни начини кои не се ограничени само на спортски парчиња облека. Средниот ѓон од пена обезбедува одлично амортизирање, а јазичињата на петата и јазикот го олеснуваат облекувањето и соблекувањето.
Спецификација:

 • Женски lifestyle патики
 • Единица за воздух Air Max
 • Текстилен горен дел со мрежести акценти
 • Плиток профил
 • Јазици за јазикот и петите
 • Лого на Nike
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Намена Lifestyle
  Боја Црна
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FJ4743-100
  6.232 ДЕН
  Заштеда 20%
  7.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FD4340-111
  6.923 ДЕН
  Заштеда 30%
  9.890 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FB9752-100
  8.472 ДЕН
  Заштеда 20%
  10.590 ДЕН
  Додај во кошничка
  Nike Air Max INTRLK Lite
  Патики
  Nike Air Max INTRLK Lite