за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
adidas Breaknet 2.0
Код на производ: HP8964
adidas

adidas Breaknet 2.0

Код на производ: HP8964
Код на производителот: LSJ08
Детските унисекс патики на adidas BREAKNET 2.0 имаат остар, чист изглед инспириран од класичните силуети на adidas. Горниот дел од синтетичка кожа има возвишен изглед и нуди леснотија, така што малите стапала не се оптоваруваат. Благодарение на Velcro ремените и врвките, малите и немирни стапала се безбедни и стабилни. Спецификација: Плиток профил Врвки и велкро Горен дел од синтетичка кожа Текстилен ентериер EVA шари Гумен ѓон.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
1.432 ДЕН
Заштеда: 956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 12-K 31 19
 • 13-K 32 19.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Детските унисекс патики на adidas BREAKNET 2.0 имаат остар, чист изглед инспириран од класичните силуети на adidas. Горниот дел од синтетичка кожа има возвишен изглед и нуди леснотија, така што малите стапала не се оптоваруваат. Благодарение на Velcro ремените и врвките, малите и немирни стапала се безбедни и стабилни.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врвки и велкро
 • Горен дел од синтетичка кожа
 • Текстилен ентериер
 • EVA шари
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Бренд adidas
  Намена Lifestyle
  Боја Бела
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Dalibor
  Dalibor
  26.03.2024. 22:37

  Слични производи

  adidas Breaknet 2.0
  Патики
  adidas Breaknet 2.0