за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Grand Court Mickey
adidas Grand Court Mickey
adidas Grand Court Mickey
adidas Grand Court Mickey
adidas Grand Court Mickey
adidas Grand Court Mickey
adidas Grand Court Mickey
adidas Grand Court Mickey
adidas Grand Court Mickey
adidas Grand Court Mickey
Код на производ: HP7759
adidas

adidas Grand Court Mickey

Код на производ: HP7759
Код на производителот: LTJ76
Вашето малечко наскоро ќе го надмине Disney's Mickey во детските унисекс патики за животен стил на adidas GRAND COURT MICKEY за бебиња и мали деца. Мазниот горен и мекиот ѓон поддржуваат растечки стапала. Малите раце лесно ќе го совладаат велкрото, додека графиката на Мики Маус ја додава магијата на Дизни. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад. Спецификација: Плиток профил Велкро Горен дел од вештачка кожа Текстилен ентериер Удобен среден ѓон Гумен ѓон ©Дизни.
2.388 ДЕН
2.388 ДЕН
1.671 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5-K 22 13
 • 7K 24 14
 • 8-K 26 15.5
 • 9-K 27 16.5
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Вашето малечко наскоро ќе го надмине Disney's Mickey во детските унисекс патики за животен стил на adidas GRAND COURT MICKEY за бебиња и мали деца. Мазниот горен и мекиот ѓон поддржуваат растечки стапала. Малите раце лесно ќе го совладаат велкрото, додека графиката на Мики Маус ја додава магијата на Дизни. Направени од низа рециклирани материјали, нивниот горен дел има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ е само едно од решенијата на adidas за ставање крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Велкро
 • Горен дел од вештачка кожа
 • Текстилен ентериер
 • Удобен среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • ©Дизни

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-момчиња
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Бренд adidas
  Намена Тенис
  Боја Бела
  ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  adidas Grand Court Mickey
  Патики
  adidas Grand Court Mickey