за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Champion Kika
Champion Kika
Champion Kika
Champion Kika
Champion Kika
Champion Kika
Champion Kika
Champion Kika
Champion Kika
Champion Kika
Код на производ: S32803-PS132
Champion

Champion Kika

Код на производ: S32803-PS132
CHAMPION KIKA GS се детски lifestyle патики за девојчиња кои носат препознатлив CHAMPION изглед. Елегантни, префинети и удобни класични патики кои никогаш нема да сакате да ги соблечете. Одличната комбинација на материјали во горниот дел нежно ги обвива вашите стапала, а во исто време ја обезбедува потребната цврстина за дополнителна издржливост. Патиките се со плиток профил со класични врвки, а има и јазиче на потпетица што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Препознатливото лого CHAMPION јасно истакнува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Гумениот ѓон обезбедува добро амортизирање и одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Доколку сакате да го заокружите вашиот спортски елегантен стил со една безвременска патика, CHAMPION KIKA GS е вашиот идеален избор. Спецификација: Детски lifestyle патики за девојчиња Плиток профил Состав: 55% полиуретан и 45% кожа Врвки Гумен ѓон Лого на CHAMPION.

Посетете ја нашата веб-продавница сега и направете комбинации со дополнителни 10%, 15% или дури 20% попуст! Вашата спортска сезона започнува овде, со стил и паметно купување!Погледнете ја целата понуда овде.

Погледнете ја целата понуда овде. Понудата не може да се комбинира со S&B тикети.

 

 

2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
1.195 ДЕН
Заштеда: 1.195 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 36 36
 • 37 37
 • 39 39
Изберете ја количината: 1 ПАР
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

CHAMPION KIKA GS се детски lifestyle патики за девојчиња кои носат препознатлив CHAMPION изглед. Елегантни, префинети и удобни класични патики кои никогаш нема да сакате да ги соблечете. Одличната комбинација на материјали во горниот дел нежно ги обвива вашите стапала, а во исто време ја обезбедува потребната цврстина за дополнителна издржливост. Патиките се со плиток профил со класични врвки, а има и јазиче на потпетица што го олеснува облекувањето и соблекувањето. Препознатливото лого CHAMPION јасно истакнува на кој спортски бренд најмногу му верувате. Гумениот ѓон обезбедува добро амортизирање и одлично држење и дава сигурност на вашиот чекор. Доколку сакате да го заокружите вашиот спортски елегантен стил со една безвременска патика, CHAMPION KIKA GS е вашиот идеален избор.
Спецификација:

 • Детски lifestyle патики за девојчиња
 • Плиток профил
 • Состав: 55% полиуретан и 45% кожа
 • Врвки
 • Гумен ѓон
 • Лого на CHAMPION

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Бренд Champion
  Намена Lifestyle
  Боја Розе
  ПроизведувачChampion Europe S.p.A. Via Dell’ Agricoltura 51, 41012 Carpi (Mo) Italy
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Dragan
  Dragan
  17.05.2024. 16:30
  Slavica
  Slavica
  07.05.2024. 16:07
  Frosina
  Frosina
  02.04.2024. 16:23
  Karolina
  Karolina
  21.03.2024. 21:50

  Слични производи

  Champion Kika
  Патики
  Champion Kika