за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
adidas Grand Court Minnie
Код на производ: GY6629
adidas

adidas Grand Court Minnie

Код на производ: GY6629
Код на производителот: LKK80
Пријателите се посилни заедно, па затоа adidas GRAND COURT Minnie детските патики за девојчиња ги слават пријателите на Дизни, Мини Маус и Пата. Цврстиот гумен ѓон обезбедува добро прилепување за малите и живи стапала. Велкро ременот и еластичните врвки овозможуваат брзо облекување и соблекување бидејќи малите немаат време за губење. Немојте да се изненадите кога и нивните најдобри пријатели сакаат ваков пар патики. Горништето на adidas GRAND COURT Minnie детските патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал. Спецификација: Плиток профил Еластични врвки и велкро ремен Синтетичко гонриште Текстилна внатрешност Гумен ѓон ©Disney.
Prosečna ocena:
5
3 ocene
3 ocene
3
(Oceni)
2.588 ДЕН
2.588 ДЕН
1.812 ДЕН
Заштеда: 776 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2 34 21
 • 4- 37 1/3 23.5
 • 5 38 24
 • 5- 38 2/3 24.5
 • 6 39 1/3 25
 • 6- 40 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Пријателите се посилни заедно, па затоа adidas GRAND COURT Minnie детските патики за девојчиња ги слават пријателите на Дизни, Мини Маус и Пата. Цврстиот гумен ѓон обезбедува добро прилепување за малите и живи стапала. Велкро ременот и еластичните врвки овозможуваат брзо облекување и соблекување бидејќи малите немаат време за губење. Немојте да се изненадите кога и нивните најдобри пријатели сакаат ваков пар патики. Горништето на adidas GRAND COURT Minnie детските патики содржи најмалку 50% рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Плиток профил
 • Еластични врвки и велкро ремен
 • Синтетичко гонриште
 • Текстилна внатрешност
 • Гумен ѓон
 • ©Disney

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Колекција Sportswear

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Зорица Смилевска
  Зорица Смилевска
  15.10.2022. 13:09
  Елена Каракабакова
  Елена Каракабакова
  10.10.2022. 10:30
  Elma Grazhdani
  Elma Grazhdani
  09.10.2022. 22:53

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики FV9451
  1.953 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.790 ДЕН
  Додај во кошничка
  adidas Grand Court Minnie
  Патики
  adidas Grand Court Minnie