за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Nike Revolution 6
Код на производ: DD1096-608
Nike

Nike Revolution 6

Код на производ: DD1096-608
Nike Revolution 6 патиките за тинејџери имаат уште помеки перничиња во однос на претходниот модел. Направени од 20% рециклирани материјали, тие се лесни и прозрачни за да уживате во сите активности во текот на денот. Дополнителниот слој од кожа во преелот на прстите ги прави патиките издржливи и лесни за одржување. Гумениот ѓон обезбедува природно свиткување на стапалото и одлично прилепување на површина. Спецификација: Патики за тинејџери Плиток профил Еластични врвки Лесен и прозрачен горен дел Гумен ѓон.
Prosečna ocena:
4.5
2 ocene
2 ocene
2
(Oceni)

Во соработка со EcoVision проектот, за вас ги издвојуваме eco-friendly моделите на добро познатите брендови изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
2.274 ДЕН
Заштеда: 1.516 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Revolution 6 патиките за тинејџери имаат уште помеки перничиња во однос на претходниот модел. Направени од 20% рециклирани материјали, тие се лесни и прозрачни за да уживате во сите активности во текот на денот. Дополнителниот слој од кожа во преелот на прстите ги прави патиките издржливи и лесни за одржување. Гумениот ѓон обезбедува природно свиткување на стапалото и одлично прилепување на површина.
Спецификација:

 • Патики за тинејџери
 • Плиток профил
 • Еластични врвки
 • Лесен и прозрачен горен дел
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
  Dusanka
  Dusanka
  05.06.2023. 10:52
  Slavica
  Slavica
  04.06.2023. 09:29
  Isti kako na slikata. Malku pomal kalap od standardnite broevi.
  Nike Revolution 6
  Патики
  Nike Revolution 6