за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Reebok Floatride Energy Grow
Код на производ: GZ7573
Reebok

Reebok Floatride Energy Grow

Код на производ: GZ7573
Reebok Floatride Energy Grow се женски патики за трчање изработени од најмалку 50% материјал од растително потекло. За поздрава планета купете ги и трчајте во овие женски патики за трчање. Средниот ѓон од рицинусово масло обезбедува добри перформанси, леснотија и амортизација при носење. Горниот дел е изработен од флексибилен текстил од еукалиптус дрво, а издржливиот гумен ѓон е изработен од природна гума..
Prosečna ocena:
5
1 ocena
1 ocena
1
(Oceni)
7.390 ДЕН
7.390 ДЕН
4.434 ДЕН
Заштеда: 2.956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6.5 37 23.5
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Reebok Floatride Energy Grow се женски патики за трчање изработени од најмалку 50% материјал од растително потекло. За поздрава планета купете ги и трчајте во овие женски патики за трчање. Средниот ѓон од рицинусово масло обезбедува добри перформанси, леснотија и амортизација при носење. Горниот дел е изработен од флексибилен текстил од еукалиптус дрво, а издржливиот гумен ѓон е изработен од природна гума.

Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Направено од минимум 30% материјал на растителна основа
 • Средниот ѓон: 9мм
 • Текстилен горен дел
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот.
Ana
Ana
15.08.2023. 09:50

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 100074877
3.690 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GX2819
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
4.333 ДЕН
Заштеда 30%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ2905
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
3.714 ДЕН
Заштеда 40%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Reebok Floatride Energy Grow
Патики
Reebok Floatride Energy Grow