за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Nike Air Max Infinity 2
Код на производ: CU9452-002
Nike

Nike Air Max Infinity 2

Код на производ: CU9452-002
Со својот футуристички изглед, истакната потпетица и горниот дел изработен од мешан материјал, машките патики Nike Air Max Infinity 2 ви даваат модерен изглед за секој ден.   Подетално
Prosečna ocena:
4.3
3 ocene
3 ocene
3
(Oceni)
9.190 ДЕН
9.190 ДЕН
5.514 ДЕН
Заштеда: 3.676 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7.5 40.5 25.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Со својот футуристички изглед, истакната потпетица и горниот дел изработен од мешан материјал, машките патики Nike Air Max Infinity 2 ви даваат модерен изглед за секој ден.

Брановидните линии на дизајнот на овие патики даваат природен елемент во рамнотежа со модерна естетика, додека воздушните единици Air Max овозможуваат удобност во текот на целиот ден.

Горниот дел е комбинација од мазни, квалитетни материјали со мрежести детали и зашиени делови за текстура и вентилација.

Воздушната единица Max Air им дава леснотија и амортизација на овие патики, додека пената во средниот ѓон со големи жлебови овозможува флексибилност и оптимизирана подвижност.

Уникатниот систем за врзување ви овозможува лесно да ги прилагодите.

Делот околу глуждот им дава на овие патики елегантен изглед и удобност.

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Среден ѓон од пена
 • Гумени детали на ѓонот за прилагодливост и издржливост
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CU9452-002
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд Nike
Возраст За возрасни

Последна оценка на производот

Прикажаните оценки се преземени исклучиво од корисници кои го купиле производот на sportvision.mk.
Rinor
Rinor
07.04.2024. 16:42
Добра патика за носење
Goran
Goran
21.10.2023. 17:13
Sefket Bekir
Sefket Bekir
21.08.2022. 12:04

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики FB9657-200
9.801 ДЕН
Заштеда 10%
10.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ6015-200
5.261 ДЕН
Заштеда 15%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
Nike Air Max Infinity 2
Патики
Nike Air Max Infinity 2