за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Ми пристигна нарачаниот производ но не ми е соодветна големината, што да правам?
Ми пристигна нарачаниот производ но не ми е соодветна големината, што да правам?
Рекламација и замени
18.05.2017.
Рекламација и замени

Ми пристигна нарачаниот производ но не ми е соодветна големината, што да правам?

18.05.2017.

Можно е да извршите замена на големината на порачаниот производ, повеќе детали можете да погледнете ОВДЕ.

Слични статии