за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Дали е можно нарачаните производи да се заменат?
Дали е можно нарачаните производи да се заменат?
Рекламација и замени
18.05.2017.
Рекламација и замени

Дали е можно нарачаните производи да се заменат?

18.05.2017.

Можна е замена за производите кои сте ги нарачале со било кои други производи од иста ценовна категорија, повисока или пониска. Повеќе информации можете да пронајдете ОВДЕ

Слични статии