за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Како да направам рекламација на производ?
Како да направам рекламација на производ?
Рекламација и замени
18.05.2017.
Рекламација и замени

Како да направам рекламација на производ?

18.05.2017.

Повеќе детали за да направите рекламација можете да погледнете ОВДЕ.

Слични статии