за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
Како да искористам ваучер?
Како да искористам ваучер?
Онлајн Купување
18.05.2017.
Онлајн Купување

Како да искористам ваучер?

18.05.2017.

Ваучер можете да искористите доколку сте регистрирани и најавени на нашата страна. Во делот корпа под нарачани производи ќе имате поле Внеси тикет, каде го внесувате Вашиот ваучер. Повеќе детали за начинот на купување можете да погледнете ОВДЕ.

Слични статии