за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Corner deca

Понудата на новата колекција за момчиња и девојчиња во нашиот online shop никогаш не била поинтересна. Ви ги претставуваме моделите за сите возрасти, дизајнирани да го следат и да не го попречуваат правилниот развој на вашите малечки.
А да не зборуваме за атрактивните бои и впечатливите кроеви!

НОВИ COOL ПАТИКИ