Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Комбинација за девојчиња

Патики Код на производ: S32353-PS013
2.190 ДЕН
876 ДЕН
Заштеда: 1.314 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
  • 37 37 23.5
  • 38 38 24
  • 39 39 24.5
Зачувајте во листата на желби
Тренерка Код на производ: CHA213G401-08
3.090 ДЕН
1.236 ДЕН
Заштеда: 1.854 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
  • 2XS 3-4г.
Зачувајте во листата на желби