Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Комбинација за момчиња

Патики Код на производ: S32340-ES010
2.190 ДЕН
1.533 ДЕН
Заштеда: 657 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
 • 36 * 23
 • 37 * 23.5
 • 38 * 24
 • 39 * 24.5
Зачувајте во листата на желби
Патики Код на производ: S32339-ES010
1.890 ДЕН
1.323 ДЕН
Заштеда: 567 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
Големини CM
 • 28 * 16
 • 29 * 17
 • 30 * 18
 • 31 * 19
 • 32 * 20
 • 33 * 21
 • 34 * 21.5
Зачувајте во листата на желби
Тренерка Код на производ: CHA213B401-3A
3.090 ДЕН
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • 2XS *
 • XS *
 • S *
 • M *
 • L *
 • XL *
 • 2XL *
Зачувајте во листата на желби
Ранец Код на производ: CHE213B101-02
1.190 ДЕН
833 ДЕН
Заштеда: 357 ДЕН
Izaberite veličinu
Големини
Големини EU
 • ONE *
Зачувајте во листата на желби