за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Маица

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
maski
2.501 - 5.000 ДЕН
43 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DO7392-700
Машка маица
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица FJ5252-493
Машка маица
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV9813-010
Машка маица
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV8434-010
Машка маица
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица FB6879-012
Машка маица за трчање
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машка маица за трчање
3.988 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DM4751-010
Машка маица за трчање
3.592 ДЕН
Заштеда 20%
4.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DX9583-110
Машка маица
2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица DV9299-010
Машка маица за трчање
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица DX9583-112
Машка маица
2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица CZ9184-100
Машка маица за трчање
2.552 ДЕН
Заштеда 20%
3.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1374545-100
Машка маица за трчање
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1378403-722
Машка маица за трчање
3.213 ДЕН
Заштеда 30%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица 1373302-486
Машка маица
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1376781-465
Машка маица
3.213 ДЕН
Заштеда 30%
4.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица 1373571-600
Машка маица
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица 1373302-044
Машка маица
2.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Маица 1373728-592
Машка маица
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Маица BV2662-100
Машка маица
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Едно од најдобрите парчиња кое е супер сојузник во сите можни варијанти, прилики и околности се маиците. Тие се вистинскиот избор во сите спортски, дневни и вечерни прилики, но тое не се единствените критериуми кои ги имаме на ум кога ги бираме. Спортските маици со кратки ракави и маиците без ракави се разликуваат во зависност од нивната намена, па поради тоа одвоено се бираат маици за трчање, маици за тренинг, маици за кошарка и маици за фудбал. Самата намена го одредува материјалот од кои се направени, технологиите кои се користат во нивната изработка, а и нивниот крој и дизајн.

Баш затоа имајте на ум дека се е поврзано со деталите кога бирате спортски маици, бидејќи од нив зависи вашата ефикасност и резултати на тркачката патека, терен или во теретана. Во склоп со нив, бирајте и хеланки, маици со долги ракави, јакни, а добро е при рака да имате и lifestyle маици, со принт или без него, кои може феноменално да одговараат со долен дел на тренерки, шорцеви и патики. Се работи за парчиња кои многу брзо ќе станат дел од вашиот избор за неформални варијанти, додека нивната предност е единствениот дизајн, па може да ги носите повеќе сезони.
Спортските, но и lifestyle маиците, се достапни на Sport Vision Online Shop. Не мислете се дали да фи нарачате, бидејќи при првото носење ќе ве освојат засекогаш.