Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Костим за капење - дводелен

по страна
10 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
894 ДЕН
Заштеда 40%
1.490 ДЕН
Големина
XS
S
M
L
XL
XXL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.268 ДЕН
Заштеда 25%
1.690 ДЕН
Големина
1
2
3
4
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.535 ДЕН
Заштеда 45%
2.790 ДЕН
Големина
37
38
2526
2728
2930
3132
3334
3536
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
844 ДЕН
Заштеда 50%
1.688 ДЕН
Големина
116
128
140
152
164
170
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.094 ДЕН
Заштеда 50%
2.188 ДЕН
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.093 ДЕН
Заштеда 45%
1.988 ДЕН
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.094 ДЕН
Заштеда 50%
2.188 ДЕН
Големина
34
36
38
40
42
44
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
745 ДЕН
Заштеда 50%
1.490 ДЕН
Големина
1
2
3
4
5
6
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.695 ДЕН
Заштеда 50%
3.390 ДЕН
Големина
37
38
2526
2728
2930
3132
3334
3536
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.236 ДЕН
Заштеда 60%
3.090 ДЕН
Големина
32
34
36
38
40
42
44
46
48
50
XXS
XS
S
M
L
XL
52
54
Pročitajte

Додека едноделниот костим за капење е избор на професионалните пливачи, дводелниот костим за капење најчесто е избор на жените кои се занимаваат со овој спорт рекреативно или едноставно сакаат да уживаат покрај водата.

Дводелниот костим за капење, исто така го бираат за во лето – за плажа или отворени базени, додека самиот модел може да биде спортски или лежерен. Како и да е, жените водат сметка да им прилегаат!

Моделите кои веќе се достапни на Sport Vision Online shop го носат потписот на adidas и ги исполнуваат сите ваши критериуми. Освен типично женски, во нашата понуда може да се пронајдат и костими за девојчиња, додека од пропратната опрема се издвојуваат наочарите за пливање. Целосната опрема за пливање можете да ја нарачате на нашиот Online shop, додека голема предност на онлајн купувањето е бесплатната достава која ви ја овозможивме.

string(0) ""
string(0) ""