за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната

Дуксер

по страна
Filtriraj
Освежи филтри
Пол
Намена
Брендови
Возраст
Материјал/технологија
Големина
Цена
maski
0 - 2.500 ДЕН
207 производи
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1377428-001
Машки дуксер
2.454 ДЕН
Заштеда 40%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1884931012
Машки дуксер
1.794 ДЕН
Заштеда 40%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 1366066-001
Машки дуксер
2.303 ДЕН
Заштеда 30%
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1374301-001
Машки дуксер
2.178 ДЕН
3.112 ДЕН
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер 1373814-112
Машки дуксер
1.906 ДЕН
2.723 ДЕН
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Дуксер 1357111-011
Машки дуксер
2.010 ДЕН
2.872 ДЕН
3.590 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 218529-KK001
Машки дуксер
1.321 ДЕН
2.203 ДЕН
3.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 219493-BS501
Машки дуксер
2.282 ДЕН
2.853 ДЕН
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 219493-EM006
Машки дуксер
2.282 ДЕН
2.853 ДЕН
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 219492-MS042
Машки дуксер
2.022 ДЕН
2.528 ДЕН
3.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 218528-RS005
Машки дуксер
1.860 ДЕН
2.658 ДЕН
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Дуксер DQ5836-657
Машки дуксер
2.274 ДЕН
Заштеда 40%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер CHA231M611-21
Prosecna ocena:
ocene
1
ocena
1
Машки дуксер
1.943 ДЕН
Заштеда 35%
2.990 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Дуксер 1357093-330
Машки дуксер
1.842 ДЕН
2.632 ДЕН
3.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер 219487-ES002
Машки дуксер
1.970 ДЕН
2.463 ДЕН
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер UMA231M605-11
Машки дуксер
2.453 ДЕН
3.067 ДЕН
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер ELA231M602-02
Машки дуксер
1.618 ДЕН
2.023 ДЕН
2.890 ДЕН
Додај во кошничка
Pročitajte

Дуксерите убедливо преовладуваат во нашиот гардеробер и спортскиот стил години наназад. Уште од мали ни се ‘’наметнуваат’’ со својата удобност и практичност, па таа љубов трае и кога ќе пораснеме. Всушност во овој период дуксерите стануваат неизоставен во било која lifestyle варијанта. Ги бираме со посебно внимание, и со нив ги комбинираме патиките и останатите парчиња облека, како што се качкети, капи и останати аксесоари.

Зошто токму машките дуксери, женските дуксери и детските дуксери играат важна улога во секојдневното облекување на љубителите на спортскиот стил и професионалните спортисти? Поради својата удобност, пред се, меѓутоа и исклучителната прилагодливост во различни временски услови и околности. Дуксерите, најчесто се носат на тренинг, односно при загревање, идеални се за трчање, додека фудбалот и кошарката до некаде се препознатливи баш по ова парче облека.

Дуксерите се неизоставни и на скијање. Во нив можете да го победите студот, додека сте на стаза или на враќање од стазата гарантираат удобност која навистина е потребна во зимските услови. Бирајте ги со посебно внимание и тоа во склад со спортот со кој се занимавате, одлучете се за модели со капа, кои исто така се достапни на Sport Vision Online Shop и бидете уверени дека за кој модел и да се одлучите, ќе направите добар избор.