за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
KRONOS KRONOS MENS SWIMMING SHORTS
KRONOS KRONOS MENS SWIMMING SHORTS
KRONOS KRONOS MENS SWIMMING SHORTS
KRONOS KRONOS MENS SWIMMING SHORTS
KRONOS KRONOS MENS SWIMMING SHORTS
KRONOS KRONOS MENS SWIMMING SHORTS
KRONOS KRONOS MENS SWIMMING SHORTS
KRONOS KRONOS MENS SWIMMING SHORTS
Код на производ: KRA231M206-27
KRONOS

KRONOS KRONOS MENS SWIMMING SHORTS

Код на производ: KRA231M206-27
1.190 ДЕН
1.190 ДЕН
714 ДЕН
Заштеда: 476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
KRONOS KRONOS KRONOS MENS SWIMMING SHORTS
Шорцеви
KRONOS KRONOS KRONOS MENS SWIMMING SHORTS