за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Код на производ: DV8247-010
NIKE

NIKE Air

Код на производ: DV8247-010
Nike Air е ткаено, кратко здолниште за жени. Кратко здолниште изработено во стилот на Nike. Останете кул додека уживате во удобноста што ја нуди. Високиот струк и еластичниот појас ќе се погрижат ова здолниште да има максимален додворувачки ефект врз вашата фигура. Прилагодливата јамка ќе ви помогне да го вклопите моделот Nike Air како да е направен само за вас. Страничните џебови додаваат лежерност и функционалност на здолништата. Спецификација: Женско здолниште Висок струк Странични џебови Машинско перење Состав: 100% најлон.
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
2.792 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Nike Air е ткаено, кратко здолниште за жени. Кратко здолниште изработено во стилот на Nike. Останете кул додека уживате во удобноста што ја нуди. Високиот струк и еластичниот појас ќе се погрижат ова здолниште да има максимален додворувачки ефект врз вашата фигура. Прилагодливата јамка ќе ви помогне да го вклопите моделот Nike Air како да е направен само за вас. Страничните џебови додаваат лежерност и функционалност на здолништата.
Спецификација:

 • Женско здолниште
 • Висок струк
 • Странични џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Сукња
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Сукња DV8247-795
  2.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Сукња DO7604-610
  1.974 ДЕН
  Заштеда 40%
  3.290 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Сукња DV7956-133
  2.792 ДЕН
  Заштеда 20%
  3.490 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Air
  Сукња
  NIKE Air