за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB
COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB
Код на производ: 2050911278
COLUMBIA

COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB

Код на производ: 2050911278
12.590 ДЕН
12.590 ДЕН
10.702 ДЕН
Заштеда: 1.888 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд COLUMBIA
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 1954011321
6.027 ДЕН
Заштеда 15%
7.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 2033521348
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Панталони 1931991271
3.432 ДЕН
Заштеда 20%
4.290 ДЕН
Додај во кошничка
COLUMBIA COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB
Панталони
COLUMBIA COLUMBIA HIGHLAND SUMMIT™ BIB