за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
COLUMBIA ADVENTURE RIDE™ BIB
COLUMBIA ADVENTURE RIDE™ BIB
COLUMBIA ADVENTURE RIDE™ BIB
COLUMBIA ADVENTURE RIDE™ BIB
COLUMBIA ADVENTURE RIDE™ BIB
COLUMBIA ADVENTURE RIDE™ BIB
Код на производ: 1514301010
COLUMBIA

COLUMBIA ADVENTURE RIDE™ BIB

Код на производ: 1514301010
6.290 ДЕН
6.290 ДЕН
5.347 ДЕН
Заштеда: 943 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Unisex
Намена Outdoor
Бренд COLUMBIA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
COLUMBIA COLUMBIA ADVENTURE RIDE™ BIB
Панталони
COLUMBIA COLUMBIA ADVENTURE RIDE™ BIB