за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT
NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT
NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT
NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT
NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT
NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT
NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT
NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT
NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT
NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT
Код на производ: FB7027-619
NIKE

NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT

Код на производ: FB7027-619

Специјалната колекција FLEECE е направена од најквалитетни материјали прилагодени да дадат најдобри резултати. Материјалите се флексибилни, исполнети со лесен слој од пена со цел да го блокираат студениот воздух за да се задржи топлината на телото што е можно подолго во зимски услови. Сите FLEECE модели погледнете ги ТУКА.

Големини EU
Големини
Големини CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
4.952 ДЕН
Заштеда 20%
6.190 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT
Долен дел тренерки
NIKE NIKE M J FLT MVP HBR FLC PANT