за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
COLUMBIA BUGABOO™ II PANT
COLUMBIA BUGABOO™ II PANT
COLUMBIA BUGABOO™ II PANT
COLUMBIA BUGABOO™ II PANT
COLUMBIA BUGABOO™ II PANT
COLUMBIA BUGABOO™ II PANT
Код на производ: 1806711414
COLUMBIA

COLUMBIA BUGABOO™ II PANT

Код на производ: 1806711414
5.290 ДЕН
5.290 ДЕН
4.497 ДЕН
Заштеда: 793 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS 7-8г.
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 13-14г.
  • XL 15-16г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Деца-момчиња
Намена Outdoor
Бренд COLUMBIA
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
COLUMBIA COLUMBIA BUGABOO™ II PANT
Панталони
COLUMBIA COLUMBIA BUGABOO™ II PANT