за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Jordan Sport
NIKE Jordan Sport
NIKE Jordan Sport
NIKE Jordan Sport
NIKE Jordan Sport
NIKE Jordan Sport
NIKE Jordan Sport
NIKE Jordan Sport
Код на производ: DQ4448-010
NIKE

NIKE Jordan Sport

Код на производ: DQ4448-010
4.490 ДЕН
4.490 ДЕН
3.592 ДЕН
Заштеда: 898 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
NIKE Jordan Sport
Хеланки
NIKE Jordan Sport