за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
UNDER ARMOUR ARMOUR AOP ANKLE LEG
UNDER ARMOUR ARMOUR AOP ANKLE LEG
UNDER ARMOUR ARMOUR AOP ANKLE LEG
UNDER ARMOUR ARMOUR AOP ANKLE LEG
UNDER ARMOUR ARMOUR AOP ANKLE LEG
UNDER ARMOUR ARMOUR AOP ANKLE LEG
Код на производ: 1365338-963
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR ARMOUR AOP ANKLE LEG

Код на производ: 1365338-963
3.290 ДЕН
3.290 ДЕН
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • SM S
  • MD M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1380859-410
5.032 ДЕН
Заштеда 20%
6.290 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки 1377058-001
4.712 ДЕН
Заштеда 20%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR ARMOUR AOP ANKLE LEG
Хеланки
UNDER ARMOUR UNDER ARMOUR ARMOUR AOP ANKLE LEG