за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
KRONOS GIRLS PANTS
KRONOS GIRLS PANTS
KRONOS GIRLS PANTS
KRONOS GIRLS PANTS
KRONOS GIRLS PANTS
KRONOS GIRLS PANTS
KRONOS GIRLS PANTS
KRONOS GIRLS PANTS
KRONOS GIRLS PANTS
KRONOS GIRLS PANTS
KRONOS GIRLS PANTS
KRONOS GIRLS PANTS
Код на производ: KRA213G101-01
KRONOS

KRONOS GIRLS PANTS

Код на производ: KRA213G101-01
KRONOS GIRLS PANTS е детска тренерка наменета за девојчиња на училишна возраст.Материјалот од кој е направена тренерката е мек и лесен и обезбедува врвна удобност.Интересните графики со потписот на Kronos ја покажуваат љубовта кон брендот и ги прават вашите малечки привлечни во оваа тренерка.Спецификација: Стандарден крој за опуштено и лесно чувство.
1.590 ДЕН
1.590 ДЕН
1.113 ДЕН
Заштеда: 477 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • M 11-12г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

KRONOS GIRLS PANTS е детска тренерка наменета за девојчиња на училишна возраст.
Материјалот од кој е направена тренерката е мек и лесен и обезбедува врвна удобност.
Интересните графики со потписот на Kronos ја покажуваат љубовта кон брендот и ги прават вашите малечки привлечни во оваа тренерка.
Спецификација:

 • Стандарден крој за опуштено и лесно чувство

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд KRONOS
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  KRONOS GIRLS PANTS
  Долен дел тренерки
  KRONOS GIRLS PANTS