за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT
NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT
NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT
NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT
NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT
NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT
NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT
NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT
NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT
NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT
Код на производ: DM6829-386
NIKE

NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT

Код на производ: DM6829-386
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
1.395 ДЕН
Заштеда: 1.395 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • L L
  • XL XL
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 928513-063
2.195 ДЕН
Заштеда 50%
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Шорцеви BV2721-010
2.712 ДЕН
Заштеда 15%
3.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX0817-010
3.912 ДЕН
Заштеда 20%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT
Шорцеви
NIKE NIKE M NK CLUB WVN LND FLOW SHORT