за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NK ONE DF BREATHE STD TANK
NIKE W NK ONE DF BREATHE STD TANK
NIKE W NK ONE DF BREATHE STD TANK
NIKE W NK ONE DF BREATHE STD TANK
NIKE W NK ONE DF BREATHE STD TANK
NIKE W NK ONE DF BREATHE STD TANK
NIKE W NK ONE DF BREATHE STD TANK
NIKE W NK ONE DF BREATHE STD TANK
Код на производ: DX0133-100
NIKE

NIKE W NK ONE DF BREATHE STD TANK

Код на производ: DX0133-100
2.390 ДЕН
2.390 ДЕН
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица без ракави
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE W NK ONE DF BREATHE STD TANK
Маица без ракави
NIKE NIKE W NK ONE DF BREATHE STD TANK