за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
Код на производ: DO7604-610
NIKE

NIKE Air Pique

Код на производ: DO7604-610
3.290 ДЕН
3.290 ДЕН
1.974 ДЕН
Заштеда: 1.316 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Сукња
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сукња DV8247-795
2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сукња DV8247-010
2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Сукња DV7956-133
2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE Air Pique
Сукња
NIKE Air Pique