за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NSW WASH JRSY DRESS
NIKE W NSW WASH JRSY DRESS
NIKE W NSW WASH JRSY DRESS
NIKE W NSW WASH JRSY DRESS
NIKE W NSW WASH JRSY DRESS
NIKE W NSW WASH JRSY DRESS
Код на производ: DM6718-379
NIKE

NIKE W NSW WASH JRSY DRESS

Код на производ: DM6718-379
4.790 ДЕН
4.790 ДЕН
2.874 ДЕН
Заштеда: 1.916 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долг фустан
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
2.274 ДЕН
Заштеда 40%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.094 ДЕН
Заштеда 40%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
2.094 ДЕН
Заштеда 40%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE W NSW WASH JRSY DRESS
Долг фустан
NIKE NIKE W NSW WASH JRSY DRESS