за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP
NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP
NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP
NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP
NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP
NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP
NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP
NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP
NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP
NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP
Код на производ: FB1955-542
NIKE

NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP

Код на производ: FB1955-542
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
2.792 ДЕН
Заштеда: 698 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 9-10г.
  • M 11-12г.
  • L 12-13г.
  • XL 14-15г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX5163-885
1.793 ДЕН
Заштеда 25%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX5163-010
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви DX5163-113
1.195 ДЕН
Заштеда 50%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP
Шорцеви
NIKE NIKE K NSW ACG HIKE SHORT AOP