за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE WNK DF STANDARD ISSUE SSNL TOP
NIKE WNK DF STANDARD ISSUE SSNL TOP
NIKE WNK DF STANDARD ISSUE SSNL TOP
NIKE WNK DF STANDARD ISSUE SSNL TOP
NIKE WNK DF STANDARD ISSUE SSNL TOP
NIKE WNK DF STANDARD ISSUE SSNL TOP
NIKE WNK DF STANDARD ISSUE SSNL TOP
NIKE WNK DF STANDARD ISSUE SSNL TOP
Код на производ: DH7658-010
NIKE

NIKE WNK DF STANDARD ISSUE SSNL TOP

Код на производ: DH7658-010
3.790 ДЕН
3.790 ДЕН
2.274 ДЕН
Заштеда: 1.516 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица без ракави
Пол Женски
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
NIKE NIKE WNK DF STANDARD ISSUE SSNL TOP
Маица без ракави
NIKE NIKE WNK DF STANDARD ISSUE SSNL TOP