за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NSW ESSNTL MR BIKER SHORT
NIKE W NSW ESSNTL MR BIKER SHORT
NIKE W NSW ESSNTL MR BIKER SHORT
NIKE W NSW ESSNTL MR BIKER SHORT
NIKE W NSW ESSNTL MR BIKER SHORT
NIKE W NSW ESSNTL MR BIKER SHORT
NIKE W NSW ESSNTL MR BIKER SHORT
NIKE W NSW ESSNTL MR BIKER SHORT
Код на производ: CZ8526-827
NIKE

NIKE W NSW ESSNTL MR BIKER SHORT

Код на производ: CZ8526-827
1.990 ДЕН
1.990 ДЕН
995 ДЕН
Заштеда: 995 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DV7928-795
2.274 ДЕН
Заштеда 40%
3.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DV7862-272
2.094 ДЕН
Заштеда 40%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Хеланки CZ8526-795
1.673 ДЕН
Заштеда 30%
2.390 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE W NSW ESSNTL MR BIKER SHORT
Хеланки
NIKE NIKE W NSW ESSNTL MR BIKER SHORT