за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NSW EVRDY MOD AYSM CROP TANK
NIKE W NSW EVRDY MOD AYSM CROP TANK
NIKE W NSW EVRDY MOD AYSM CROP TANK
NIKE W NSW EVRDY MOD AYSM CROP TANK
NIKE W NSW EVRDY MOD AYSM CROP TANK
NIKE W NSW EVRDY MOD AYSM CROP TANK
Код на производ: DV7926-795
NIKE

NIKE W NSW EVRDY MOD AYSM CROP TANK

Код на производ: DV7926-795
3.490 ДЕН
3.490 ДЕН
2.094 ДЕН
Заштеда: 1.396 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Маица без ракави
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
2.514 ДЕН
Заштеда 40%
4.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.953 ДЕН
Заштеда 30%
2.790 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
2.094 ДЕН
Заштеда 40%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE W NSW EVRDY MOD AYSM CROP TANK
Маица без ракави
NIKE NIKE W NSW EVRDY MOD AYSM CROP TANK