за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE SPORTSWEAR WOVEN FLOW
NIKE SPORTSWEAR WOVEN FLOW
NIKE SPORTSWEAR WOVEN FLOW
NIKE SPORTSWEAR WOVEN FLOW
NIKE SPORTSWEAR WOVEN FLOW
NIKE SPORTSWEAR WOVEN FLOW
NIKE SPORTSWEAR WOVEN FLOW
NIKE SPORTSWEAR WOVEN FLOW
Код на производ: AR2382-800
NIKE

NIKE SPORTSWEAR WOVEN FLOW

Код на производ: AR2382-800
2.790 ДЕН
2.790 ДЕН
1.953 ДЕН
Заштеда: 837 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви 928513-063
2.195 ДЕН
Заштеда 50%
4.390 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Шорцеви BV2721-010
2.712 ДЕН
Заштеда 15%
3.190 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DX0817-010
3.912 ДЕН
Заштеда 20%
4.890 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE SPORTSWEAR WOVEN FLOW
Шорцеви
NIKE SPORTSWEAR WOVEN FLOW