за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE W NSW SWSH WVN HR SHORT
NIKE W NSW SWSH WVN HR SHORT
NIKE W NSW SWSH WVN HR SHORT
NIKE W NSW SWSH WVN HR SHORT
NIKE W NSW SWSH WVN HR SHORT
NIKE W NSW SWSH WVN HR SHORT
Код на производ: DM6752-010
NIKE

NIKE W NSW SWSH WVN HR SHORT

Код на производ: DM6752-010
2.990 ДЕН
2.990 ДЕН
1.794 ДЕН
Заштеда: 1.196 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви FQ7167-684
2.792 ДЕН
Заштеда 20%
3.490 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DV8491-010
4.712 ДЕН
Заштеда 20%
5.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Шорцеви DN4875-010
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE W NSW SWSH WVN HR SHORT
Шорцеви
NIKE NIKE W NSW SWSH WVN HR SHORT