за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
NIKE Air Pique
Код на производ: DM6460-100
NIKE

NIKE Air Pique

Код на производ: DM6460-100
1.890 ДЕН
1.890 ДЕН
1.134 ДЕН
Заштеда: 756 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Топ
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Топ DM6460-610
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Топ DM6460-010
1.134 ДЕН
Заштеда 40%
1.890 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Топ DV0333-693
2.287 ДЕН
Заштеда 15%
2.690 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE Air Pique
Топ
NIKE Air Pique