за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Cheeky
NIKE Cheeky
NIKE Cheeky
NIKE Cheeky
NIKE Cheeky
NIKE Cheeky
NIKE Cheeky
NIKE Cheeky
NIKE Cheeky
NIKE Cheeky
Код на производ: NESSC256-614
NIKE

NIKE Cheeky

Код на производ: NESSC256-614
3.290 ДЕН
3.290 ДЕН
1.645 ДЕН
Заштеда: 1.645 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • S S
  • M M
  • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Машки костим за капење
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
NIKE Cheeky
Машки костим за капење
NIKE Cheeky