за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE B NSW NIKE AIR FT SHORT
NIKE B NSW NIKE AIR FT SHORT
NIKE B NSW NIKE AIR FT SHORT
NIKE B NSW NIKE AIR FT SHORT
NIKE B NSW NIKE AIR FT SHORT
NIKE B NSW NIKE AIR FT SHORT
Код на производ: DM8086-010
NIKE

NIKE B NSW NIKE AIR FT SHORT

Код на производ: DM8086-010
2.290 ДЕН
2.290 ДЕН
1.145 ДЕН
Заштеда: 1.145 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S 9-10г.
  • L 12-13г.
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Шорцеви DO6582-308
1.254 ДЕН
Заштеда 40%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Шорцеви CK0509-308
1.045 ДЕН
Заштеда 50%
2.090 ДЕН
Додај во кошничка
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Шорцеви DA0855-437
1.014 ДЕН
Заштеда 40%
1.690 ДЕН
Додај во кошничка
NIKE NIKE B NSW NIKE AIR FT SHORT
Шорцеви
NIKE NIKE B NSW NIKE AIR FT SHORT